SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Teskedar 10289305
nr 1028 9305
Teskedar
8 st. silver, olika modeller, 110g
Kondition: lagningar
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 mars 2016
kl 18:41:01
23/3 22:17:16
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver